?
BELÉPÉS

II. Országos Baptista Tollas Kupa Seregélyesen

2014. 05. 27. 11:09 | HÍREK

Második alkalommal került megrendezésre  az Országos Baptista Tollas Kupa Seregélyesen, ahol hagyománya van ennek a nagy technikai tudást igénylő sportágnak. Nagyhalász 3 korcsoportban képviseltette magát. A diákolimpia Területi Döntőn dobogóst helyezést elért tanulóink itt is nagyszerűen szerepeltek, hiszen Csombók Panna és Tóth Patrik maximális pontozással, vereség nélkül győzött. Akai Nikolett 2. míg Balogh Richárd 3. helyezést ért el. Iskolánk csapata a csapatváltóban 2. lett. Felnőtt kategóriában is sikeresen szerepeltünk: Veress Károly 1. míg Szabó Zoltán 2. lett a tollaslabda kupán.

Köszönjük  a felemelő sporttársi fogadtatást a szervezőktől, és az akadálymentes versenylebonyolítást!